OBS! Vi har mottatt informasjon om dette produktet direkte fra vår leverandør, og derfor kan det være informasjon, spesifikasjoner eller priser som ikke fremkommer eller er misvisende. Har du spørsmål om produktet, er du alltid velkommen til å kontakte vår kundeservice.









Begrenset antal på lager
1.994,-
Hos oss betaler du med
Produktbeskrivelse
Når man bruker krympetang på klassisk måte, er det en risiko for at terminalrørene setter seg fast i tangen eller krymper feil, men takket være Wihas automatiske sekskantkrymping er det mulig å oppnå en nesten rund krymping og unngå unødvendig kabel- og terminalrørssløsing. Den er utstyrt med et stort krympeområde på 0,08 til 16 mm² og kombinerer dermed kompakt to krympetenger i én. Dette betyr at krympetangen dekker en stor del av oppgavene. I tillegg gir føringhjelpen ekstra prosessikkerhet ved å forhindre at plastkappen krymper. Takket være den automatiske krympefunksjonen er tangen egnet for både enkle hylser (opptil 16 mm²) og doble hylser (opptil 10 mm²). I tillegg garanterer de elastiske og støtdempende plasthåndtakene komfortabelt og tretthetsfritt arbeid. Et integrert håndtak sikrer at krympeprosessen kan avbrytes når som helst.
OBS! Vi har mottatt informasjon om dette produktet direkte fra vår leverandør, og derfor kan det være informasjon, spesifikasjoner eller priser som ikke fremkommer eller er misvisende. Har du spørsmål om produktet, er du alltid velkommen til å kontakte vår kundeservice.
Spesifikasjoner
Merke | |
|---|---|
Produkt | Verktøy for fjerning av isolasjon |
Produsert i | Europa |
Leverandørens varenummer | 642708 |
EAN nummer | 4010995412463 |
Varenummer | 881774004 |
Varenummer | 41246 |
Kontaktinformasjon på leverandøren
Det tyske selskapet Wiha tilbyr håndverktøy for mange ulike bransjer og yrker. Selskapet ble grunnlagt av Willi Hahn i Wuppertal i 1939, og produserte opprinnelig muttere og bolter. Senere utvidet de sortimentet til å omfatte presisjons- og spesialskrutrekkere, som i dag er deres hovedprodukt ved siden av unbrakonøkkelsett, sager, skiftenøkler, momentnøkler og alle slags andre bransjespesifikke spesialverktøy. Så hvis du vil ha de samme verktøyene som de profesjonelle, bør det stå Wiha på dem.






