Taksilfeste i rustfritt stål for høyt baderom
Harmonized long pipe Scrap gir deg et langt taksilfeste til innbyggingsdusj i Harmonized-serien. Med en lengde på 200 mm er dette festet spesielt godt egnet for baderom med høyere takhøyde. Produktet er laget i rustfritt stål og har en ultramat PVD-overflate, noe som gir både slitestyrke og et moderne uttrykk.
- 200 mm lengde gir fleksibilitet ved montering i rom med ekstra takhøyde
- Rustfritt stål sikrer lang levetid og motstandsdyktighet mot fukt
- Ultramat PVD-overflate gir en matt og robust finish
- En del av Harmonized-serien – matcher dusjløsninger i samme serie
Materialvalg og overflate
Dette taksilfestet er produsert i rustfritt stål og har en ultramat PVD-overflate. Denne kombinasjonen gir både styrke og et stilrent utseende. Overflaten er nøye utvalgt for å passe inn i moderne baderomsmiljøer.
Design og tilpasning
Med en lengde på 200 mm passer Harmonized long pipe Scrap spesielt godt i rom med høyere tak. Festet er utviklet for takmontert innbyggingsdusj i Harmonized-serien, slik at du får en helhetlig løsning.
Leveranse og bruk
Produktet leveres som et enkelt taksilfeste uten ekstra tilbehør. Den endelige lengden kan påvirkes av tykkelsen på gipsplater eller annet takmateriale. Harmonized long pipe Scrap gir deg en solid og stilren løsning til ditt baderom.
Velg Harmonized long pipe Scrap når du ønsker et taksilfeste på 200 mm i rustfritt stål med ultramat PVD-overflate til innbyggingsdusj i Harmonized-serien.





















