Gulvsluk for våtrom med bunnutløp Ø75 mm
Pili Basic gulvsluk med bunnutløp har en utløpsdiameter på 75 mm og passer til montering i våtrom med gulvkonstruksjon av betong eller trebjelkelag. Sluket har en høyde på 170 mm, diameter på 75 mm og maksimal diameter på 215 mm. Pili Basic gulvsluk leveres i svart og inkluderer hvit rist. Ønskes rist i svart eller stål, kan dette kjøpes separat.
- Utløpsdiameter 75 mm for tilkobling til avløpssystem
- Høyde 170 mm og maksimal diameter 215 mm
- Laget av polypropylen som tåler både høye og lave temperaturer
- Leveres med hvit rist, rist i svart eller stål kan kjøpes i tillegg
Materialer og konstruksjon
Sluket er produsert i polypropylen co-polymer, med klemring i rustfritt stål og vannlås i polypropylen co-polymer og TPE. Dette gir god motstand mot temperaturendringer og middels sterke syrer og kjemikalier.
Montering og bruk
Pili Basic gulvsluk kan benyttes med både vinylbelegg og membraner. Passer til våtrom med gulv av betong eller trebjelkelag. Minste vannlåsdybde er 50 mm, og minste gjennomstrømning er 0,8 liter per sekund. Volumgjennomstrømning er 1,5 liter per sekund.
Velg Pili Basic gulvsluk med bunnutløp Ø75 mm når du ønsker et gulvsluk i polypropylen til våtrom med betong- eller trebjelkelagskonstruksjon.




