F7 kassettfilter for Genvex – effektiv beskyttelse mot fine partikler
Dette F7-kassettfilteret er utviklet for å sikre et sunt og komfortabelt inneklima i hjemmet. Filteret er egnet for ventilasjonssystemer som Genvex GE Energy 2 og GE 590, og er spesielt egnet for balanserte ventilasjonssystemer med varmegjenvinning.
Med en tykkelse på 50 mm og dimensjoner på 236 x 455 mm tilbyr filteret en optimal balanse mellom lavt trykktap og høy filtreringskapasitet. Det avanserte syntetiske filtermediet i kassettformat fanger effektivt opp pollen, støv, smog, muggsporer og andre fine partikler – og fjerner opptil 40 % flere partikler enn standardfiltre. Utskifting gjøres enkelt via frontpaneler med hurtiglåser, noe som gjør vedlikehold enkelt og raskt.
Fordeler med dette filteret
- Effektiv filtrering: Fjerner opptil 40 % flere partikler enn standardløsninger
- Spesialdesignet for Genvex: Passer perfekt til GE Energy 2 og GE 590 ventilasjonssystemer
- Enkelt vedlikehold: Raskt byttet ut via frontpaneler med hurtiglåser
- Optimal tykkelse: 50 mm tykkelse sikrer lavt trykktap og stabil drift
- Ideell for allergikere: Fanger opp selv de fineste allergenene og støvpartiklene
Få et sunnere hjem med optimal filtrering
Dette filteret er produsert i EU og oppfyller de høyeste standardene for filtrering (ePM1 70 %). Det er et opplagt valg for de som ønsker effektiv beskyttelse mot finpartikler og et forbedret inneklima i hjemmet sitt.
MERK: Dette filteret er kun kompatibelt med Genvex GE Energy 2 og GE 590 ventilasjonssystemer.
OBS! Vi har mottatt informasjon om dette produktet direkte fra vår leverandør, og derfor kan det være informasjon, spesifikasjoner eller priser som ikke fremkommer eller er misvisende. Har du spørsmål om produktet, er du alltid velkommen til å kontakte vår kundeservice.

