Presis og skånsom avisolering med Jokari avisoleringsverktøy, 1,5–2,5 mm
Jokari avisoleringsverktøy, 1,5–2,5 mm, er laget for deg som ønsker en enkel og trygg vei til perfekte snitt når du arbeider med runde kabler. Med dette verktøyet får du presis avmantling av kabler med diameter på 8–13 mm, og det er spesielt tilpasset ledere på 1,5 og 2,5 mm².
Verktøyet har et ergonomisk håndtak som ligger godt i hånden, og den kompakte formen gjør det enkelt å bruke – selv på steder med begrenset plass, som i tak, veggbokser eller skap. De integrerte presisjonsbladene og det smarte 4-bladssystemet sørger for et jevnt og skadesfritt resultat, uten å skade lederen. Alt er tilrettelagt for at du skal kunne jobbe effektivt og komfortabelt, uansett om du er profesjonell eller gjør-det-selv entusiast.
Fordeler du legger merke til
- Presis avmantling: Skånsom og nøyaktig avisolering uten skade på lederen
- Ergonomisk design: Ligger godt i hånden og gir god kraftoverføring
- Klar for trange rom: Kompakt størrelse gjør den enkel å bruke i små bokser og skap
- Justerbart lengdeanslag: Passer både høyre- og venstrehendte uten ekstra justering
- TÜV/GS-testet: Sikkerhet og kvalitet dokumentert av uavhengig testinstitutt
Et verktøy som gir deg trygghet i hverdagen
Med Jokari avisoleringsverktøy får du et pålitelig hjelpemiddel som gjør elektrikerjobben enklere – og gir deg ro i magen for hvert eneste snitt. Den gule fargen gjør det lett å finne blant annet verktøy, og den solide konstruksjonen sikrer langvarig bruk.
