Dusjsystem med termostat og lavt vannforbruk
Vernis Shape Showerpipe 230 1jet EcoSmart gir deg en grundig dusjopplevelse med hodedusj på 230 x 170 mm og en dusjbend på 426 mm. Med en maksimal gjennomstrømningsmengde på 8 liter per minutt og EcoSmart-teknologi, kan du redusere både vann- og energikostnader uten å gå på kompromiss med komforten.
- EcoSmart-teknologi gir maksimalt 8 l/min vannforbruk
- Hodedusj på 230 x 170 mm med Rain-stråle
- QuickClean-funksjon for enkel fjerning av kalk og smuss
- Komplett leveranse med dusjtermostat, hånddusj, dusjslange, glider, dusjstang, rosetter, S-tilslutninger, festemateriale og monteringsveiledning
Design og komfort med presise mål
Dusjsystemet har en geometrisk og firkantet utforming i matt sort finish. Hodedusjen på 230 x 170 mm gir en jevn Rain-stråle, mens hånddusjen tilbyr både Rain og IntenseRain. Dusjbendets lengde er 426 mm, og dusjstangen har en diameter på 19 mm. Høydejusterbar dusjholder med låsende trykknapp gir fleksibilitet for ulike brukere.
Funksjoner for enkel bruk og vedlikehold
QuickClean-teknologien gjør det enkelt å fjerne kalkavleiringer og smuss fra de fleksible silikondysene med bare et fingerstryke. Termostaten har sikkerhetssperre ved 40°C og justerbar varmtvannsbegrensning. Systemet har to uttak styrt av dreiegrep, og passer til gass gjennomstrømningsvarmer.
Alt inkludert for enkel installasjon
Leveransen inneholder dusjsystem med termostat, hodedusj, hånddusj, dusjslange, glider, dusjstang, rosetter, S-tilslutninger, festemateriale og monteringsveiledning. Utenpåliggende montering og tilkobling med DN15 og G ½ gjenger. Senteravstand er 150 ± 12 mm, og systemet er sikkert mot tilbakestrømning.
Velg Vernis Shape Showerpipe 230 1jet EcoSmart når du ønsker et dusjsystem med lavt vannforbruk, presise mål og komplett leveranse.




