Innbyggingsdel for dusjsystem med enkel montering
Hansgrohe Innbygginsdel til Showerpipe 360 1jet gir deg en solid løsning for innbygging av dusjsystem. Denne innbyggingsdelen er utviklet for Hansgrohe Rainfinity Showerpipe 360 1jet og har støysikker installasjon, samt forutbestemte tilslutningspunkter som gjør monteringen enkel og oversiktlig.
- Støysikker installasjon for roligere dusjopplevelse
- Forutbestemte tilslutningspunkter gir rask og trygg montering
- Utviklet for Rainfinity Showerpipe 360 1jet – optimal kompatibilitet
- Enkel montering med tydelig plassering av tilkoblinger
Design og funksjon for moderne dusjløsninger
Innbyggingsdelen er spesielt tilpasset Rainfinity-serien fra Hansgrohe og gir deg et pålitelig fundament for dusjsystemet. Med støysikker konstruksjon reduseres lydnivået under bruk, noe som gir en mer behagelig opplevelse på badet. De forutbestemte tilslutningspunktene sørger for at alle rør og koblinger får riktig plassering, noe som forenkler arbeidet for både deg og rørleggeren.
Materialer og installasjon
Produktet er laget for å tåle daglig bruk og gir en stabil base for montering av Showerpipe 360 1jet. Monteringen er enkel takket være tydelig merkede tilkoblingspunkter, og løsningen er utviklet for å passe perfekt sammen med øvrige komponenter i Rainfinity-serien. Fargen og overflaten er tilpasset for å gli sømløst inn i moderne baderomsmiljøer.
Vedlikehold og bruk
For å holde innbyggingsdelen i god stand anbefales det å tørke av overflater med en fuktig klut ved behov. Unngå bruk av sterke rengjøringsmidler som kan skade materialet. Produktet er utviklet for å gi langvarig funksjon uten behov for hyppig vedlikehold.
Velg Hansgrohe Innbygginsdel til Showerpipe 360 1jet når du ønsker en innbyggingsløsning med støysikker installasjon og enkel montering til ditt dusjsystem.

