Slangeuttak for dusjslanger med flere fargevalg
FixFit slangeuttak E gir deg en praktisk løsning for tilkobling av dusjslanger med konisk eller sylindrisk mutter. Produktet har tilslutningstype G ½ og leveres uten tilbakeslagsventil. Dekselet er laget i kunststoff (plast), og tilkoblingsvinkelen er også i plast. Denne varianten har polert gull-optikk, og du kan velge mellom flere ulike overflater.
- Passer til dusjslanger med konisk eller sylindrisk mutter for fleksibel bruk
- Tilslutningstype G ½ gir kompatibilitet med standard dusjsystemer
- Deksel og tilkoblingsvinkel i plast for lett rengjøring og lang levetid
- Leveres med slangeuttak og monteringsveiledning for enkel installasjon
Materialvalg og design
FixFit slangeuttak E har et deksel i kunststoff (plast) og tilkoblingsvinkel i plast, noe som gir et lett og slitesterkt produkt. Overflaten i polert gull-optikk gir et stilrent uttrykk, og det finnes også varianter i krom, børstet bronse, børstet sort krom, matt sort og matt hvit.
Enkel installasjon og komplett leveranse
Med tilslutningstype G ½ passer dette slangeuttaket til de fleste dusjslanger med konisk eller sylindrisk mutter. I pakken følger det med slangeuttak og monteringsveiledning, slik at du har det du trenger for å komme i gang.
Praktisk i bruk
FixFit slangeuttak E leveres uten tilbakeslagsventil, og materialvalget gjør det enkelt å holde rent. Dette gir deg en løsning som fungerer godt over tid, uansett hvilken finish du velger.
Velg FixFit slangeuttak E når du ønsker et praktisk og stilrent slangeuttak med flere fargevalg.
























