Hansgrohe Crometta E 240 dusjsett – perfekt for hverdagen
Opplev en ny dimensjon av dusjglede med Hansgrohe Crometta E 240 dusjsett. Dette komplette settet gir deg mer enn bare en enkel dusjopplevelse; det tilfører velvære og komfort til din daglige rutine. Den store firkantede hoveddusjen, med dimensjoner på 24 x 24 cm, gir en luksuriøs opplevelse som minner om myk dusjeregn. Når du ønsker variasjon, kan du enkelt skifte mellom de to behagelige strålemønstrene – Rain og IntenseRain – ved å dreie på hånddusjens justerbare stråleskive.
Med et moderne design og høy kvalitet, er termostatarmaturet en oppgradering fra Ecostat 1001 SL, og nå er det prydet med et flott facelift. Sikkerhetssperren innstilt til 40 °C gir deg trygghet, slik at du alltid kan dusje med behagelig temperatur.
Settet inkluderer:- Crometta E 1jet hoveddusj 240 x 240 mm
- Crometta Vario hånddusj Ø100 mm
- Dusjarm 350 mm
- Isiflex dusjslange med kuleledd 1,6 meter
- Ecostat 1001 CL termostat
Quick Clean: Antikalkfunksjonen gjør det enkelt å holde dusjhodet rent, slik at du kun trenger å gni lett med fingeren for å fjerne kalkrester fra de fleksible silikondysene.
Gjør dusjopplevelsen din til et daglig høydepunkt med Hansgrohe Crometta E dusjsett. Investeringen gir mer enn bare kvalitet; den gir deg en behagelig og avslappende stund hver dag.