Trykkrør PE 100 RC for vann og industri
Dette trykkrøret fra Hallingplast med blå stripe har en ytre diameter på 20 mm, veggtykkelse på 2 mm og leveres i en lengde på 100 meter. Røret er laget av PE 100 RC (polyetylen) og er fleksibelt, noe som gir deg mange muligheter for installasjon i sjø, innsjø, elv eller grøft på land.
- 20 mm ytre diameter og 2 mm veggtykkelse gir styrke og fleksibilitet
- 100 meter lengde i sammenhengende kveil for effektiv legging
- PE 100 RC-materiale gir motstand mot kjemikalier og mekanisk belastning
- Trykkklasse PN 12,5 for bruk til vann og industrivann
Fleksibel løsning for vann og pumpeledninger
Røret er egnet som vannledning i sjø, innsjø, elv og grøft på land. Det kan også brukes som pumpeledning i samme miljøer. Den fleksible konstruksjonen gjør det enkelt å tilpasse røret til ulike installasjoner, enten det gjelder anlegg, rehabilitering eller aquakultur.
Materiale og utforming
Produsert i svart PE 100 RC-polyetylen med blå stripe, gir dette røret høy motstand mot kjemisk påvirkning. SDR 11-konstruksjonen gir ekstra styrke, og røret har rørende tilkoblinger i begge ender. Diffusjonssperre er ikke inkludert.
Spesifikke bruksområder
Dette trykkrøret fra Hallingplast passer til vannforsyning, industrivann hvor kjemikalieresistens er viktig, RSW-systemer, anleggsprosjekter, rehabilitering og aquakultur. Med en lengde på 100 meter får du en sammenhengende løsning som forenkler installasjonen.
Velg dette trykkrøret fra Hallingplast når du trenger en fleksibel og robust løsning for vann eller industrivann.
