Hafa Original håndkletørker, kombi, 50x80 cm, sort
Salg

Hafa Original håndkletørker, kombi, 50x80 cm, sort

Varenummer: 961607914
4.756,-
Hos oss betaler du med
Produktbeskrivelse

Håndkletørker i svart matt stål med fleksibel tilkobling

Med Håndkletørker Original Svart 800x500 får du en praktisk løsning for oppvarming og tørking av håndklær. Produktet har en høyde på 800 mm, bredde på 500 mm og dybde fra 82 mm til 102 mm. Den firkantede konstruksjonen i lakkert stål gir et moderne uttrykk og passer inn i ulike baderomsmiljøer.

  • 800 mm høyde og 500 mm bredde gir god plass til flere håndklær
  • Matt svart overflate for et stilrent og tidløst utseende
  • Kombinert oppvarming – kan kobles til vannbårent system eller strøm
  • Effekt på 296W ved vannoppvarming (ΔT50°)

Stilren design og solid konstruksjon

Den firkantede rørformen og den matte, lakkerte overflaten gir et moderne preg. Håndkletørkeren er laget i stål og har en nettovekt på 4,9 kg, noe som gir stabilitet og lang levetid.

Fleksible tilkoblingsmuligheter

Du kan velge mellom elektrisk drift med elpatron, kombinert drift med både vann og strøm, eller tilkobling til husets vannbårne oppvarmingssystem. Tilkoblingsdimensjonen for oppvarming er G 1/2.

Enkel i bruk og vedlikehold

Med en dybde på 82 mm (maks 102 mm) tar håndkletørkeren liten plass på veggen. Overflaten i matt lakkert stål er enkel å holde ren. Spesifikke vedlikeholdsprodukter er ikke oppgitt, men det anbefales å bruke milde rengjøringsmidler som er egnet for lakkerte flater.

Velg Håndkletørker Original Svart 800x500 når du ønsker en funksjonell og stilren løsning med fleksible tilkoblingsmuligheter.

Spesifikasjoner

Mål

500 mm x 82 mm (B x D)

Merke

Hafa

Montering

Kombi

Farge

Svart

Høyde

800 mm

Ytelse

296 W

Leverandørens varenummer

1509940

EAN nummer

7330027091464

Varenummer

961607914

Kontaktinformasjon på leverandøren
Utforsk mer
En snarvei til det du leter etter