Effektiv drenering med Grundfos Unilift CC9-A1 GA
Hold kjelleren tørr og trygg med Grundfos Unilift CC9-A1 GA, en praktisk nedsenkbar pumpe for håndtering av regnvann og grått avløpsvann. Denne pumpen har en imponerende evne til å suge ned til 3 mm, noe som gjør det enkelt å tømme kjellere, brønner og lavtliggende områder på en rask og effektiv måte. Med sitt kompakte design og automatiske drift er den perfekt for både husholdninger og kommersielle applikasjoner.
Fordeler og funksjoner
- Fjerner vann helt ned til 3 mm for å unngå vannskader og oversvømmelser
- Automatisk drift med flottørbryter som gjør bruken bekvem uten behov for manuell overvåking
- Store åpninger (ø10 mm) gjør at den enkelt kan håndtere lett tilsmusset avløpsvann
- Inkludert automatisk overbelastningsbeskyttelse for tryggere drift
- Leveres med 10 meter kabel for fleksibel plassering
Ideell for alle typer vann
Unilift CC9-A1 GA er uunnværlig for pumping av vann fra vaskemaskiner, badekar, håndvaske og regnvannssamlere i bygninger under kloakknivå. Den er også effektiv for å drenne kjellere og brønner utsatt for oversvømmelse, samt for å tømme svømmebassenger, dammer og fontener.
Pumpen kan fungere både stasjonært og mobilt, avhengig av dine behov. Med flottørbryteren kan den operere automatisk uten at du trenger å følge med hele tiden.
Allsidig og tilpasningsdyktig
Grundfos Unilift CC9-A1 GA er perfekt for use i private hjem så vel som kommersielle eiendommer. Den er designet for å håndtere:
- Regnvann og grått avløpsvann
- Vann fra kjellere, brønner og lavtliggende områder
- Drenering av flomutsatte områder
- Vann fra vaskemaskiner, badekar og vasker
- Svømmebassenger, dammer og fontener
For en praktisk og effektiv løsning på vannhåndtering, er Grundfos Unilift CC9-A1 GA det selvfølgelige valget. Sørg for å holde hjemmet ditt tørt og sikkert med denne pålitelige pumpen.

