Hånddusj med to strålemønstre og vannbesparende funksjon
Euphoria 110 Duo hånddusj gir deg fleksibilitet med to strålemønstre og et dusjhode på 110 mm. Med en maksimal vannmengde på 16,6 liter per minutt ved 3 bar får du en jevn og behagelig dusjopplevelse. Produktet leveres i kromfinish og passer til alle standard dusjslanger.
- To strålemønstre: Rain og SmartRain for variert dusjopplevelse
- 16,6 l/min ved 3 bar gir rikelig vannmengde
- GROHE SprayDimmer for trinnløs reduksjon av vanngjennomstrømning
- Leveres med hånddusj – passer alle standard dusjslanger
Gjennomtenkt design og slitesterke materialer
Hånddusjen har GROHE StarLight kromfinish som gir et blankt og slitesterkt utseende. Det indre WaterGuide-systemet sørger for at overflaten ikke blir for varm, og beskytter finishen mot varme. SpeedClean antikalksystem gjør det enkelt å holde dysene rene.
Brukervennlige funksjoner og vannbesparelse
Med GROHE DreamSpray får du jevn fordeling av vann til alle dyser. SprayDimmer gir deg mulighet til å redusere vannforbruket trinnløst når du bruker SmartRain-strålemønsteret, uten at det går ut over ytelsen. Hånddusjen er velegnet til gjennomstrømsvarmer.
Kompatibilitet og inkluderte deler
Produktet leveres med hånddusj og kan monteres på alle standard dusjslanger takket være det universale monteringssystemet. Dette gir deg fleksibilitet ved utskifting eller oppgradering av eksisterende dusjløsning.
Velg Euphoria 110 Duo hånddusj når du ønsker to strålemønstre, enkel rengjøring og pålitelig funksjon i hverdagen.











