Praktisk løsning for rørmontering
Effektivitet og holdbarhet
GF iJoint tee til PEM-rør er en utmerket kompresjonsfitting for PE-rør med en diameter på 63 mm. Med et arbeidstrykk på 16 bar og en levetid på minst 50 år, tilbyr denne løsningen både pålitelighet og langvarig ytelse. Den er designet for å tåle temperaturer fra -10°C til +45°C, noe som gjør den ideell for både innendørs og utendørs bruk.
Enkel montering for alle
Denne tee-fittingsen er lett og enkel å installere, noe som gjør den til et perfekt valg for både nyinstallasjoner og oppgraderinger av eksisterende vannledninger. Den passer til PE (PEM) rør med SDR11 og SDR17, hvilket gir deg fleksibilitet i valg av rør.
Allsidig bruk
Uansett om du bygger nye vannledninger eller oppgraderer gamle, er GF iJoint tee en ideell løsning. Den kan også brukes i ulike installasjoner, inkludert golfbaner, drivhus, festival- og campingplasser, samt i industrien for kjøleanlegg og andre bruksområder. Perfekt for midlertidige installasjoner som krever enkel demontering.