Foma polyesterfilter
Begrenset antal på lager

Foma polyesterfilter

Varenummer: 961663890
455,-
Hos oss betaler du med
Produktbeskrivelse

Støvsugerfilter i polyester for klasse M

Polyesterfilter 175x164 er et vaskbart filter laget for støvsugere som krever høy filtrering av støvpartikler. Med mål på 175 mm lengde, 145 mm bredde og 164 mm høyde gir dette filteret god kapasitet til å holde tilbake partikler over 3 mikrometer. Filteret monteres utenpå flotørhus med et eget lokk og beskytter sugeturbinen mot støv, skum og fukt.

  • Vaskbart polyesterfilter for enkel gjenbruk
  • Holder tilbake 99,93 % av støvpartikler over 3 μm
  • Dimensjoner: 175 mm x 145 mm x 164 mm
  • Filter i klasse M for støvsugere med behov for høy filtreringsgrad

Materiale og konstruksjon

Filteret er laget av polyester og har en utforming som gjør det egnet for montering utenpå flotørhus med lokk. Dette gir ekstra beskyttelse for sugeturbinen mot både støv og fukt.

Funksjon og bruk

Med en filtreringsgrad på 99,93 % for partikler over 3 μm bidrar filteret til å beskytte støvsugerens motor. Filteret kan vaskes og brukes flere ganger, noe som gir lang levetid.

Velg Polyesterfilter 175x164 når du trenger et vaskbart filter i polyester med høy støvoppsamling for støvsugere i klasse M.

Spesifikasjoner

Merke

Foma

Produsert i

Europa

Leverandørens varenummer

FTDP00583

EAN nummer

7050480005838

Varenummer

961663890

Kontaktinformasjon på leverandøren
Utforsk mer
En snarvei til det du leter etter