Smart taklampe for badet fra Eglo
Opplev Fueva, en stilren taklampe i svart fra Eglo, designet spesielt for ditt bad. Denne lampen har fått navnet "Bath" ettersom den er IP44-beskyttet, noe som gjør den ideell for montering i taket på våtrom. Med innebygd LED-belysning og CCT-funksjon kan du skreddersy stemningen i rommet ved å justere lysfargen fra 2700K til 6500K – perfekt for enhver anledning.
Enkel installasjon med smartapp
Med Awox Smart Control-appen kan du enkelt koble lampen til smarttelefonen din. Følg de intuitive instruksjonene for å fullføre installasjonen, og du vil få muligheten til å styre lampen ved hjelp av en fjernkontroll eller stemmekommandoer via Google Home eller Amazon Alexa.
- Velg blant over 50 000 nyanser av hvitt
- Dimm lyset for å skape den perfekte atmosfæren
- Sett opp timer eller lysende vekkerklokke
- Kontroller lysstyrken fra flere Zigbee smarthussystemer
Smart lysstyring med Connect Z-serien
Fueva lampen er en del av Eglo sin Connect Z-serie, som lar deg koble til en hub eller bro med samme trådløse teknologi. Dette inkluderer populære systemer som Philips Hue. Du kan også få en direkte Bluetooth-forbindelse til smarttelefonen din når du er hjemme, noe som gir deg total kontroll over belysningen.
- Mulighet for å bruke Connect Z-produktene som vanlig belysning med en standard bryter
- Robust og fleksibel tilkobling for alle dine smartenheter
Informasjon om tredjepartsapper
Zigbee-teknologien gjør det mulig å bruke produkter fra forskjellige produsenter i ditt smarte hjem. Vær oppmerksom på at produsentene kan endre retningslinjer for tilkobling uten varsel, så man bør holde seg oppdatert på eventuelle endringer.






















