Servant med D-form og matt hvit finish
Duravit Balcoon servant gir deg en gjennomtenkt kombinasjon av funksjonalitet og design, med mål på 60 x 48 cm og en matt hvit overflate. Servanten er utviklet av Patricia Urquiola og leveres med sentralt kranhull, overløp og keramisk push-open bunnventil – alt inkludert for en komplett løsning.
- 60 x 48 cm D-formet servant gir god plass og myke linjer
- Matt hvit overflate med DuraShield-glasur for enkel rengjøring
- Leveres med keramisk push-open bunnventil og sentralt kranhull med overløp
- Glassert underside gir et helhetlig uttrykk fra alle vinkler
Design fra Patricia Urquiola
Balcoon-serien er preget av myke, avrundede former og praktiske detaljer. Den D-formede utformingen gir servanten et harmonisk uttrykk og gjør den romslig i bruk. Den sentrale plasseringen av kranhullet og overløpet gir en balansert og funksjonell løsning til baderommet.
Materialer og overflate
Servanten er laget i porselen og har en matt hvit finish. DuraShield-glasuren beskytter overflaten og gjør det enkelt å holde servanten ren – tørk av med en fuktig klut for daglig vedlikehold. Undersiden er glasert, slik at servanten tar seg godt ut også fra undersiden og fra ulike vinkler.
Inkludert og kompatibilitet
Leveransen inkluderer keramisk push-open bunnventil, sentralt kranhull og overløp. Servanten er kompatibel med plassbesparende vannlås, noe som anbefales ved bruk sammen med servantskap. For montering på servantskap fra 1000 mm og oppover, kreves to fester som må bestilles separat. Servanten passer til både moderne og klassiske baderom der kvalitet og design er viktig.
Velg Duravit Balcoon servant når du ønsker en D-formet servant med matt hvit finish, gjennomtenkt design og komplett leveranse.












