Dansani Match walk in dusjløsning – en smart løsning for badet ditt
Gi badet ditt et moderne og praktisk preg med Dansani Match walk in dusjløsning, som består av to elegante brusevegger, modell D, og to stabiliseringsarmer på 60 cm. Denne løsningen er ikke bare estetisk tiltalende, men også svært funksjonell.
De stilige faste veggene er laget av 6 mm tykt sikkerhetsglass som har en slitesterk aluminiumsprofil, og en smart easy care-behandling. Denne overflaten forhindrer kalk og smuss, noe som gjør rengjøring til en lek – en enkel tørk med en myk klut er alt som trengs for å holde glasset klart og skinnende.
Fordeler med Dansani Match walk in dusjløsning:
- Easy care-behandling: Forenkler rengjøringen ved å motstå kalk og smuss
- Justerbare profiler: Tilpass opp til 20 mm ved hver vegg for en presis installasjon
- Justerbar gulvprofil: Kan tilpasses ujevne gulv med opptil 12 mm
- Stabilisering inkludert: To stabiliseringsarmer sikrer en trygg og stabil montering
- 10 års garanti: Beskyttelse mot produksjonsfeil
Tilpass bruseveggen til skrå vegger eller ujevne gulv
Har du skrå vegger eller ujevne gulv? Ingen problem! De vendbare bruseveggene kan enkelt tilpasses ved hjelp av justerbare veggprofiler som lar deg justere opp til 20 mm. De inkluderte gulvprofilene kan justeres med opptil 12 mm, noe som gir deg full fleksibilitet i installasjonen.
I tillegg til gulvprofilen, som holder vannet inne i dusjområdet, medfølger et gulvbeslag. Dette gir en lett og svømmende følelse til bruseveggen, og du bestemmer selv hvilken av de to du ønsker å installere.
Mulighetene er mange! Med Dansani Match fast vegg modell D kan du skape en løsning som perfekt matcher din stil og behov på badet. Opplev skandinavisk design kombinert med funksjonalitet og høy kvalitet.
Hvilke deler følger med?
- Dansani Match brusevegg, modell D, 67 cm
- Dansani Match brusevegg, modell D, 67 cm
- To stabiliseringsarmer, 30 cm
Gi badet ditt et personlig preg
Ønsker du praktisk oppbevaring i dusjen? Vurder å legge til Tower, en vendbar hylle med fem flyttbare hyller. Denne kan enkelt monteres mellom en av bruseveggene og veggen. Husk at du da må velge en brusevegg som er 10 cm smalere enn du ellers ville valgt for å få plass til Tower.
OBS! Bredden på døren eller veggen er oppgitt som minste mål. Den justerbare bredden finner du under spesifikasjoner. Her kan du se hvor mye bredden kan utvides, justeringen skjer i profilen.









































