Dusjhjørne med vendbar foldedør og brusevegg fra Dansani Match
Gjør badet ditt både vakkert og praktisk med Dansani Match dusjhjørne, som inkluderer en foldedør modell B og en fast vegg modell D. De stilige døren og veggen er laget av en sterk aluminiumsprofil og 6 mm tykt sikkerhetsglass, som er behandlet med en smart easy care-behandling.
Dette betyr at overflaten er motstandsdyktig mot kalk og smuss, og du kan enkelt holde glasset klart og skinnende ved å tørke det av med en myk klut.
Fordeler med Dansani Match dusjhjørne med foldedør modell B og brusevegg modell D:
- Easy care-behandling: Reduserer kalk og smuss for enklere rengjøring
- Vendbar dusjdør: Ingen bekymringer for høyre- eller venstrehengsling
- Åpnes innover: Optimaliserer plass og holder vannet inne i dusjhjørnet
- Justerbare profiler: Kan tilpasses opptil 20 mm på hver side for nøyaktig installasjon
- Teleskopstang medfølger: Justerbar stabilisering for trygg montering
- 10 års garanti: For produksjonsfeil
Foldedør med sprutsikker løsning for mindre bad
Dusjdøren leveres med et rundt håndtak og har rustfrie hengsler med heve- og senkebeslag. Dette løfter døren fra gulvet når den åpnes, og sikrer en sprutsikker løsning når den er lukket.
Hengslene holder også døren åpen i 90 grader takket være den selvstengende mekanismen.
Den vendbare dusjdøren åpnes innover, noe som gjør den ideell for bad med begrenset plass. Dersom veggene på badet er skjeve, kan dusjkabinettet enkelt justeres med de justerbare profilene.
Den faste dusjveggen krever stabilisering for å sikre en trygg installasjon. En justerbar teleskopstang på 60-100 cm som følger med, har samme finish som profilene på dusjkabinettet for et harmonisk og helhetlig uttrykk.
Disse delene følger med:
- Dansani Match foldedør, modell B, 77 cm
- Dansani Match brusevegg, modell D, 77 cm
- Teleskopstang, 60-100 cm
Designet for å gjøre badet ditt personlig
Hvis du trenger praktisk og stilren oppbevaring i dusjhjørnet, kan du legge til Tower, en vendbar hylde med fem flyttbare hyller. Hyllen monteres mellom en av dusjveggene/-dørene og veggen. Husk å velge en dusjvegg/-dør som er 10 cm smalere enn standardmålet ditt for å få plass til Tower.
OBS! Dørens og veggens bredde er oppgitt som minimumsmål. Den justerbare bredden finner du under spesifikasjonene. Her kan du se hvor mye bredde som kan utvides med. Justeringen gjøres i profilen.


