Dansani Match dusjhjørne med svingdør og fast vegg
Gjør baderommet ditt både funksjonelt og stilfullt med Dansani Match dusjhjørne, som inkluderer en vendbar svingdør modell A og en fast vegg modell D. Den elegante kombinasjonen skaper et moderne uttrykk, samtidig som den er bygget for å tåle daglig bruk.
Fordeler med Dansani Match dusjhjørne
- Easy care-behandling: Denne overflaten motvirker kalk og smuss, noe som gjør rengjøringen til en enkel oppgave. Tørk bare av med en myk klut for å bevare klarheten.
- Vendbar svingdør: Ingen bekymringer om høyre- eller venstrehengsling. Døren kan tilpasses romløsningen din.
- Åpnes innover og utover: Dette gir økt fleksibilitet for plassering i små baderom.
- Justerbare profiler: Kan enkelt tilpasses opp til 20 mm på hver side for presis installasjon.
- Teleskopstang medfølger: Gir stabilisering og sikker montering for ekstra trygghet.
- 10 års garanti: Beskyttelse mot fabrikasjonsfeil.
Optimal plassutnyttelse for mindre bad
Den smarte svingdøren har et rustfritt stål håndtak og hengsler som hever døren fra gulvet ved åpning, noe som gir en sprutsikker løsning når døren er lukket. I tillegg kan døren stå åpen i 90 grader takket være automatisk lukkemekanisme.
Døren åpnes både innover og utover, hvilket gjør det til en ideell løsning for mindre baderom. De justerbare profilene tilpasser seg også skrå vegger, slik at montering blir problemfritt.
Trygg montering med stabilisering
Den faste dusjveggen må sikres med stabilisatorer for en trygg oppsetting. Du får en justerbar teleskopstang på 60-100 cm inkludert, som matcher dusjhjørnets profiler, for et helhetlig utseende.
Inkluderte deler
- Dansani Match svingdør, modell A, 77 cm
- Dansani Match fast vegg, modell D, 77 cm
- Teleskopstang, 60-100 cm
Personlig tilpasning av baderommet
For ekstra oppbevaring i dusjhjørnet, kan du legge til Tower, en praktisk vendbar hylle med fem flyttbare hyller. Denne monteres mellom en av dusjveggen/-døren og veggen, så vær sikker på å velge en dusjvegg/-dør som er 10 cm smalere enn den størrelsen du opprinnelig vurderte for å gi plass til Tower.
Merk: Bredden på døren/veggen angis som det minste målet. Justerbar bredde finner du under spesifikasjoner. Her kan du se hvor mye bredden kan utvides. Justeringen skjer i profilen.








































