Effektiv returkobling for radiatorer
Med Danfoss RLV 10 returkobling, vinkelløpende, 3/8", får du et pålitelig produkt som møter dine VVS-behov. Denne returkoblingen er designet for å gi mulighet for effektiv avspärring og tømning av enkelte radiatorer, noe som er ideelt ved vedlikehold.
RLV 10-modellen har en flexible innstilling slik at du kan begrense den maksimale vanngjennomstrømningen fra 0,1 til 1,8 m³/h. Dette gir deg kontroll over varmesystemet og kan tilpasses etter dine spesifikasjoner. Fabrikkinnstillingen er full åpen, og du kan enkelt justere den etter behov.
Den kan også benyttes i lukkede komfort kjølesystemer, sålenge det ikke er ilt tilstede i rørsystemet. Invester i en løsning som effektiviserer driften av varmesystemet ditt.

