Stilfull langbordspendellampe for stue og spiseplass
Aldex Garda 4 langbordspendellampe hever atmosfæren i spisestuen eller over kjøkkenøya med sitt moderne uttrykk og harmoniske skinn. De fire opalhvite glasskuplene sørger for en myk belysning som gjør rommet innbydende – utmerket for sosiale middager og hverdagslige stunder. Pendellampen i svartlakkert metall er utviklet for deg som ønsker et tydelig midtpunkt uten at det går på bekostning av lunhet og velvære.
Garda-seriens rene og grafiske linjer gjør lampen velegnet for den bevisste som vil balansere funksjonalitet med estetikk. Den horisontale utformingen skaper rolige lysforhold over større flater – optimalt i både åpne planløsninger og tradisjonelle spisestuer.
Gode egenskaper ved Aldex Garda 4 langbordspendellampe
- Harmonisk lysfordeling: Kupler i opalhvit glass skaper god stemning og minimerer blending
- Frihet til valg av lyspærer: Utstyrt med sokler for både E14 og E27, noe som gir stor fleksibilitet
- Tidløs og markant utførelse: En ramme i svartlakkert metall gir karakter og ro til hjemmet
- Bred løsning for lange flater: Med en lengde på 170 cm spres lyset vakkert over spisebordet eller kjøkkenbenken
Sammensetning av glass og metall
Denne pendellampen forener solid svartlakkert metall med skjermer i munnblåst opalglass. Du får en kombinasjon av slitestyrke og en dempet glød som fremhever interiørets øvrige detaljer på en fin måte.
Glasskulas matte finish myker opp lysstrålene og sørger for at belysningen er behagelig, også i store rom med mange bruksområder.
Formet for det moderne hjemmet
Garda-kolleksjonen kombinerer tradisjonelle former med samtidens stramme linjer. Den gjennomførte kvaliteten sikrer et helhetlig uttrykk, enten du monterer flere enheter fra serien eller lar denne lampen skinne som et frittstående blikkfang.
Svart finish harmonerer med alt fra minimalistisk til mer unik innredning, og kan uproblematisk matches med forskjellige materialer.
Enkel personalisering av lyset
Du velger selv lyskildene og kan tilpasse styrken etter situasjonen, enten du trenger klart lys til oppgaver eller en svakere glød for hygge.
Sokler til både E14 og E27 gir mulighet for å mikse ulike pæretyper – alt fra LED og dekorasjonspærer til dimbare varianter.
OBS! Lyskilder medfølger ikke.






