Effektiv avfukter for din krypkjeller
Wood's DSC50 er den ideelle avfukteren for å holde krypkjelleren din tørr og fri for ubehagelig lukt. Denne kraftige modellen er utviklet for å håndtere områder på opptil 60 m², og fjerner enkelt overflødig fuktighet, noe som gir et sunt inneklima. Med en avfuktingskapasitet på 8,8 liter per døgn, vil denne avfukteren raskt forbedre innemiljøet ditt.
Intelligent design for optimale resultater
DSC50 er utstyrt med et nytt, intelligent avrimningssystem som sikrer effektiv ytelse selv i lave temperaturer. Dette systemet gir en jevn avfukting og reduserer energiforbruket. Avfukteren er også designet med et strømforbruk som varierer mellom 231-308 W, noe som gjør den både kraftfull og energieffektiv.
Praktisk og brukervennlig
- Kommer med en integrert vanntank på 11 liter for sjeldnere tømming
- Mulighet for direkte drenering via en slange, slik at du slipper å tenke på å tømme tanken
- Plasseffektiv med kompakte mål på 495x345x527 mm og en vekt på 23,5 kg
- Støynivå på 37-56 dB, noe som gjør den ideell for både hjem og arbeidsmiljø
Enkel installasjon
Plasser avfukteren på et sentralt sted i krypkjelleren din, og lukke ventiler for å hindre fuktig luft i å komme inn. For best resultat anbefales det å bruke et hygrometer for å overvåke fuktighetsnivået.
Innovasjon fra Woods
Med over 65 år i bransjen er Woods kjent for sitt fokus på kvalitet og design. Produktene deres er laget i Sverige, der innovasjon står i fokus. De streber etter å gi alle mulighet til å puste inn ren luft, og DSC50 er et strålende eksempel på denne forpliktelsen.
Ta kontroll over innemiljøet ditt med Wood's DSC50 avfukter og sørg for et tørt og sunt hjem.