NikolaTesla Prime BL/A/83 platetopp fra Elica, kombiløsning med integrert ventilator i kokeseksjon, med innebygget motor
I all sin enkelthet er NikolaTesla Prime en induktionsplatetopp med integrert ventilator - i perfekt avbalansert design. Med NikolaTesla Prime kan du fokusere helt på fornøyelsen av å tilberede maten, uten å bekymre deg om å rense luften for stekeos, lukt eller damp. Autocapture funksjonen sikrer nemlig at ventilatorens sugestyrke justeres automatisk, avhengig av antallet kokesoner som er i bruk, kombinert med hvilken effekt de er stilt inn på.
- Hette til innbygging i bordplaten
- Wireless connection mellem hette og kokeplate
- Sensorteknologi"Brofunksjon"
- Power boostfunksjon
- Stop-And-Go-funksjon
- Panne- og pannestørrelsesoppfattelse
- Automatisk sone-aktiveringssystem
- Minuttur med automatisk avbryter
- Sikkerhetsbryter
- Barnesikring
- Restvarmevarsel
- 3 "Keep Warm" funksjoner
- Induktjonstopp med intelligent induksjon
- Finish: Rett kant, sort glassBredde: 830 mm
- Dybde: 515 mm
- Innebygde: 805 x 490 x 210 mm
- Betjening:Slidertouch control med tal-indikasjon - 3 trin + Sensor - 2 intensiv
- Kanalstuss:220x90 mm
- Luftstrøm:195-398 (610) m3/t
- Lydnivå:43-61 dB
- Soner: 4
- Motortype: Model med innbygget motor
Note: Airmatic funktionen justerer sugestyrken automatisk. Det er avrundede hjørner og modellen kan enten nedlegges eller integreres i benkeplaten.