Ansell Z-Cell LED strip, farget + hvitt lys, 4000K, 10 meter
1 / 6
Begrenset antal på lager

Ansell Z-Cell LED strip, farget + hvitt lys, 4000K, 10 meter

Varenummer: 6657109895
1.789,-
Har du husket alt?
Ansell LED driver, 24V, 150W
Ansell LED driver, 24V, 150W
Varenummer:
6662100517
Forventet leveringstid: 3-5 hverdager
709,-
Hos oss betaler du med
Produktbeskrivelse

Fleksible LED-strips fra Ansell Lighting

Lys langs en vegg i gangen, under en hylle i en hyggekrok eller som diskret belysning i et rom på veggen - med Z-Cell LED-strips fra Ansell Lighting kan du skape akkurat den atmosfæren du ønsker. Du kan forme og bøye stripn direkte - uten ekstra kontakter - noe som gjør den ideell til både diskrete detaljer og kreative løsninger, uansett hvor i hjemmet du vil ha lyset plassert.

Designet for fleksibel og kreativ installasjon

  • 10 meter rull med 12,6 W per meter og kombinerte 4000K nøytralhvite og RGB-farger
  • Ovale utskjæringer gjør listen ekstra fleksibel og enkel Ã¥ installere
  • Høy fargegjengivelse (CRI90) og jevnt lys uten mørke flekker
  • Smart styring med Casambi, WiZ eller fjernkontroll

For rom der stemningen må endres

Det lyse, nøytrale 4000K-lyset gir funksjonell og behagelig belysning, perfekt for kjøkken, vaskerom eller arbeidsområder. Når det gjelder å skape stemning, gir RGB-fargene mulighet for alt fra festlig lys til rolige fargeskift - en fleksibel løsning for både hverdag og fest.

Installasjon og utvidelsesmuligheter

Z-Cell LED-strip er enkel å tilpasse, uansett hvordan prosjektet ditt ser ut. Den kan kappes for hver 100 mm, slik at du får akkurat den lengden som passer til din løsning. Hvis du trenger mer enn én rull, kan du enkelt koble sammen flere lengder for å skape et enhetlig og ensartet belysningsmiljø - du trenger bare å velge riktig driver.

Beregning av riktig driver

Begynn med å beregne den totale effekten på installasjonen din. Ut fra dette kan du finne en driver som har kapasitet til å trekke hele stripn. Ved lengre strekk bør du også ta hensyn til spenningsfall - vi anbefaler ikke mer enn 12 meter LED-strip per driver. Hvis du for eksempel har 24 meter totalt, fordeler du én driver i midten eller to separate - én i hver ende - for å få en stabil og jevn belysning hele veien.

Velg Z-Cell LED-strips fra Ansell Lighting og få et allsidig lys som kombinerer funksjon, presisjon og farge - med friheten til å tilpasse det akkurat slik du vil ha det.

Merk: LED-driver og tilbehør er ikke inkludert og må kjøpes separat til LED-stripn.

Spesifikasjoner

Merke

Ansell Lighting

Produkt

LED bånd

Serie

Z-Cell

Høyde

2 mm

Bredde

12 mm

Max ubrudt lengde

12 m

Lengde

10 m

Kan kuttes

Ja

Klippeavstand

125 mm

Watt

126 W

Watt pr. meter

12,6 W

Antall ledd pr. meter

130

Spenning

24V

Lysstyrke

2600 lm

Lumen pr. meter

450 lm

Lumen pr. watt

94 lm

Dimbar

Ja

Forventet levetid

50000 h

Fargegjengivelse (Ra)

90

Kelvin

4000 K

Spredningsgrad

120 °

Lysfarge

Farget og hvitt lys

IP klasse

20

Energiklasse Skala

A-G

Energiklasse Verdi

G

Garanti

5 år

Leverandørens varenummer

Z/24/03/20/04/40/S02/01

EAN nummer

5056144279937

Varenummer

6657109895

Kontaktinformasjon på leverandøren